Merita Latifi - Vera pa mergimtarë
03:08
700,723
Mproduction
Reddit
♪ 🎧fanlink.to/VeraPaMergimtar
Video : MProduction
Text & Muz : Kreshnik Avdiu
Ork : ArtiREC
Prod BY : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj
Follow Mproduction on…
FB: smarturl.it/MproductionFB
IG: smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #MeritaLatifi
© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved

Commenti
 • Eduarta Gega
  Eduarta Gega

  Shume zerin e bukur bravo ⭐🌹

 • Krenare Bajrami
  Krenare Bajrami

  Kur e ki zanin e mir, nuk ki nevoj mu tregu me sene matriale! Thjesht e mir! Kysmet sivjet ne Kosov, pa e shkel Ferizajin se la ♥️

 • Sanimete bytyqi
  Sanimete bytyqi

  Te lumt goja merita shum këngë e qëllume Po na i vret zemrat net folin qka të dojn ne vendlindjen se harrojm e me Emer t ALLAHUT do tvim ta vizitojm

 • bcvbb hyui
  bcvbb hyui

  Ehhh deri dje bojshmi hajgare me mergimtar ,Sod ia dim vleren atyre, Zoti naj hapi syt per tjeter her💔😔

 • Alenna usa
  Alenna usa

  Vera pa mergimtar si plakat pa shall 😂

 • Sascha Kostadinovic
  Sascha Kostadinovic

  Bravo.Beautiful ☺💃

  • bcvbb hyui
   bcvbb hyui

   Sivjen zoti julasht shnon se pona kritikoni neper medja

 • Kimete Mehmetu
  Kimete Mehmetu

  👌❤🌍

 • esat memeti
  esat memeti

  Te lumt ajo goj shum emir kenga te gjith me pelqejn jan pa komet te lumt se na knaqe me kenget tuaja jan shum te mira dhe in degjoj 🤗😍😘

 • Zejnep islami m
  Zejnep islami m

  Super keng hallall tkoft loqk ❤❤👑

 • Avni Hyseni
  Avni Hyseni

  Une te garantoj 80% jan gzu qe svin, edhe ekan drejt se po sillen si miliardera aqe. kishe na diqka.

 • Anxhela Smoqi
  Anxhela Smoqi

  ♥️♥️

 • Tina Tina
  Tina Tina

  e dhe ti cka ka shpija mos e zgat zërin me me meriten se te vras

 • Rock girl
  Rock girl

  Sivjen zoti julasht shnon se pona kritikoni neper medja

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Ehh tash kete vit jon shlir ne kosov pa neve sjon ngusht per neve kan ata pa neve euro boll edhe ma kemi lindur atje eshte edhe vendi jon mos harroni

 • donika&burim ukelli
  donika&burim ukelli

  Mergimtar kam familjar kam shoqnin E KAM DASHNIN 😭♥️

  • Rock girl
   Rock girl

   Wow! I'm speechless Je yll

 • Kuzhina e Lejles
  Kuzhina e Lejles

  ⭐️🌟

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Super

 • Mendi Strug
  Mendi Strug

  Te lumte ojo goje ke zerin shum te bukur te presim me ni keng tjeter tlumt

 • Syl Shala
  Syl Shala

  OK

 • Syl Shala
  Syl Shala

  Marita

 • Altina Hulaj
  Altina Hulaj

  Bash këng shumm e bukur hallall Po le te shohin si

 • Buletin Berisha
  Buletin Berisha

  thojshin gurbetqaret po na bëjnë shumë tollovi!

 • Edhe ty Gjithashtu
  Edhe ty Gjithashtu

  eeeee se thojshii hahahahahah o deka tu qesh qdo i dyti e shkrun qyshtu eeeee se thojshi ausllanderat po a besoni qe aspak nuk merzitna qka thojne ne kosove edhe une jam ausllander po as sem pengon aspak qka thojne ata po kosova katun bre eshte me krahasu me ma te dobtin qytet ne europ sa i perket infrastruktures ama une qashtu me lloq e du me er te berllogut e du me qen endacak neper rrugë e du me zhurme ekstreme te dasmav qe i ka qdo minut hahaha apet e du me polic te eger qe ka apet e du me mashtrues e perfitues ne familje qe ka une e du ooo apet bre une e du edhe pse njeri te rren nder sy apet bre e du o edhe pse ta ndrron qmimin qaty per qaty veq pse je ausllander apet bre une e du se aty eshte NANA jem dhe KOSOVA jem......

 • seeni gzty
  seeni gzty

  Sivjen zoti julasht shnon se pona kritikoni neper medja

 • E G
  E G

  Prehu ne paqe koronapirun. Dedikim per ty, armik i padukshem. Na erdhe dhe na ike pa ttaku hic, pa ta pa ftyren, pa tprek. Dedikim per ty. Pa kurbetqart ju jeni tfalimentum.

  • seeni gzty
   seeni gzty

   hiq mos tjau nin se kysmett atje na kini as corona sna nal prej kosoves

 • Qendrim Lushaj
  Qendrim Lushaj

  Zemren na kalle 🔥 me ket kange ❤ Malli per prind nuk shuhet kurr do te mbet kujtim ky vit qe nuk po mundemi me shku 😥😥😥😥

 • Ledion Gashi
  Ledion Gashi

  Kengetarja me e mir je

 • Perparim Zymeri
  Perparim Zymeri

  Shumm e Ran kjo kenk per ne Mergimtarve 😥😥😥

 • Silvana Kaci
  Silvana Kaci

  👏👏👏👏😢

 • vbddfy euuyt
  vbddfy euuyt

  E pse kaq shum komente negative prej neve mergimtarve pse mos mi dhan perkrahje vajzes po me ofendu kjo nuk ka faj pse na shajn neve 🤦🏾‍♀️du bist so hübsch🥰

 • Edison Malaj
  Edison Malaj

  Super

 • Seki Sara
  Seki Sara

  Ehh tash kete vit jon shlir ne kosov pa neve sjon ngusht per neve kan ata pa neve euro boll edhe ma kemi lindur atje eshte edhe vendi jon mos harroni

  • vbddfy euuyt
   vbddfy euuyt

   Eh lej le ta shohin tash si është pa ne se sna dojshin. Shum Këngë e bukur të lumtë.

 • Florin Rexhepi
  Florin Rexhepi

  Wow! I'm speechless Je yll

 • Syl Shala
  Syl Shala

  Merita Latifi

  • Syl Shala
   Syl Shala

   Falmenderit

 • Joel Joris Peshpali
  Joel Joris Peshpali

  Shuuuume e bukur kjo kenge ...bravooo🤗👍

  • asioe kiou
   asioe kiou

   Texti i këngës shum i qëlluar, por zëri ëmbël dhe i ndjeshëm Shum komente jan me vend dhe të drejta

 • Andi sula
  Andi sula

  Pukue

 • Gzim Bajrami
  Gzim Bajrami

  lamlai❤️❤️❤️❤️👰👰👰👰👰👰🤵🤵🤵🤵🤵🤵💋💋💋💋👨‍🎨👨‍🎨

 • eu euBabos
  eu euBabos

  Shum kentare e mir je Merita te dua shum ❤❤

 • Tina kosizzle
  Tina kosizzle

  Si dihet hiq ka koh per pushime nashta vim

 • Zuzaku Avdil
  Zuzaku Avdil

  super

 • Meti Met
  Meti Met

  Te lumt 🙏

 • Majlinda Zabeli
  Majlinda Zabeli

  hiq mos tjau nin se kysmett atje na kini as corona sna nal prej kosoves

 • Florenta Hoxha
  Florenta Hoxha

  Të lumtë goja Merita Latifi je yll i vërtetë!

 • Lila Sula
  Lila Sula

  Shum këng e bukur. Shpresoj që kjo të ishte një mësim e të mos na ofendoni më! Jo kan ardh mi pre flokët e mi rregullu dhomët!! Schatza, Auslendera, muaji I budallave e ku ta di un çka tjetër.. Ne vijm vetëm për vendlindjen tonë , me u çmall e me dëgju shqip , me taku njerëz që na don zemra. Përndryshe mua nuk më ndal virusi që ta vizitoj vendlindjen. Dashuria ime për prindërit e mi është më e fort se Corona!

 • Ximi Shaqiri
  Ximi Shaqiri

  Muzik shum e qelluar te lumte por mos u beni merak se kysmet veres aty na keni se nuk ju harrojmi kurr edhe pse jemi larg familjes larg vendlidjes e gjithmone te permmalluar per me te dashurit tan

  • asioe kiou
   asioe kiou

   Au ene ti mungojshe tash ofof kjo keng rri tash gurbet oj coron te marrt vdekja

 • isyourgirlrina isyourgirlrina
  isyourgirlrina isyourgirlrina

  Eh lej le ta shohin tash si është pa ne se sna dojshin. Shum Këngë e bukur të lumtë.

 • besi lipjan
  besi lipjan

  Jo jo mos u tutni se vina se kena MI hek flokt se ma lir atje 😁😁

 • 0nii 123
  0nii 123

  A je normal

  • Skenda 1234
   Skenda 1234

   Besoj qe deri di Ku

 • soiung toiue
  soiung toiue

  Texti i këngës shum i qëlluar, por zëri ëmbël dhe i ndjeshëm Shum komente jan me vend dhe të drejta

 • AureI Official
  AureI Official

  Bravo je e shkelqyer

 • Bedrie Ademi
  Bedrie Ademi

  O kena me ardh

  • soiung toiue
   soiung toiue

   kosov pa dal njeri te tjetri me nejt ju pershedes nga ❤ e me fat ju koft fiter bajrami te gjithve ishalla tjetrin e presim me vllazni e me motra kosov

 • Remzije Thaqi
  Remzije Thaqi

  InshaAlla kryhet kjo Sprovè met mira se jo Shejè e mir😐 Kèngè e qellum te Lumtè🤗

 • Hane Rama
  Hane Rama

  Sukesese zemre ke nje zah te mrekullushm🌟

 • Fatbardha Daliposka
  Fatbardha Daliposka

  Te lumt goja shum bukur e kendon e ke gjet kohen me kendu ket keng

 • dijar muja
  dijar muja

  Te lumt goja sa bukur po knon e shum keng e qellume po na qa jem ne gyrbet merzitet se cili per vendlindjen e vet.na mungojn prinderit na mungojn motra e Vllaznija inshalla Zoti e ban mir e shkojm te gjith Mergimtart te shpija💝😭

 • Fatjon Gashi
  Fatjon Gashi

  Bravo

 • Flora Tetova
  Flora Tetova

  Bida shun bukur

 • Ailsa Ni
  Ailsa Ni

  Like one ☝️ million times Dashnin e kam

 • Lidia Cupi
  Lidia Cupi

  😞😑

 • Rafiz Selmani
  Rafiz Selmani

  Au ene ti mungojshe tash ofof kjo keng rri tash gurbet oj coron te marrt vdekja

  • Ailsa Ni
   Ailsa Ni

   Po ku ke qen moj Merita..Ti meriton cdo fjal te bukur.Sukse sukse sukse❤❤❤

 • resul deliu
  resul deliu

  wowww

 • Marsela Preci
  Marsela Preci

  Yofo

 • Tetovare Sharri
  Tetovare Sharri

  Kenga me e bukur që e ke kendue ne jeten tende, te lunt shumë emocinuese për ne Mërgimtarët 😭😔

 • meti met
  meti met

  E Zoja boll

 • cnmmd qiuoo
  cnmmd qiuoo

  pa kushte, pa interes e pa zëvendsueshme❤️Shihemi verës😃për gjyshen time dhe vendlindjen kam me notu nga deti🏊‍♀️🏊‍♀️🏊‍♀️😘

 • Miradije Hoti
  Miradije Hoti

  Respect per Kengen veq edhe Zoti na pa sa e Lshum rrugen e Zotit u mundojshim secili me fluturu pa Krih Respekti kaloj ne Urrejtje edhe te Rrim Mshel secili deri te mushemi mend kudo si jemi.

 • Voki Voki
  Voki Voki

  Pershedetje te lumt goja merita se keng e bukur shum e dhimshme zerin e bukur gjith mon kendofsh ishalla i.lumi zot ati kofshim fal e zhduk ket epedemi krejt bot te jemi shendosh e mir te gjith e vertet pa gyrbetqart nuk ka lezet se na e bojm shyhret kur vim ne kosov gezohet familja ishalla vim deri ver se boll kem mshel karantin na po edhe ju kosov pa dal njeri te tjetri me nejt ju pershedes nga ❤ e me fat ju koft fiter bajrami te gjithve ishalla tjetrin e presim me vllazni e me motra kosov

  • Voki Voki
   Voki Voki

   Voki nga sllovenija 🙌

 • Nure J
  Nure J

  Valla sedi spoeparendojna hiq qe sivjet spomujna meshku mapara ne vendlindjen kujemi lind ekujemi rrit ikeminprind qenapresin familjet tona😥😢😢

  • cnmmd qiuoo
   cnmmd qiuoo

   😢😢😢

 • annag cocl
  annag cocl

  ahh gurbet flaka dalt gjithmon permallum jem per vendin tone :( ishalla bahet mir kosove te dua shume

 • Art Baliu
  Art Baliu

  Suksese sa ma shumë

 • Naser Llashtica
  Naser Llashtica

  Brravo shum bukur👍🏼👍🏼

  • annag cocl
   annag cocl

   Kosovo 🇦🇹🇨🇭🇩🇪🇨🇮🇨🇵🇨🇿🇩🇰🇫🇮🇫🇴🇬🇧🇬🇪🇭🇷🇮🇸🇳🇴🇸🇮🇸🇰🇺🇸🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

 • laskin riubn
  laskin riubn

  Like to activate.

 • Shkelzen Gashi
  Shkelzen Gashi

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇽🇰🇽🇰🇽🇰🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Senn Marco
  Senn Marco

  Wunderfoul voic.like🤗😍

  • laskin riubn
   laskin riubn

   Like ??????

 • Naile Tahiri
  Naile Tahiri

  Kufinjte do i thejm e Shqipni do vijme🥰🥰🥰

 • dutoiu hour
  dutoiu hour

  Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢

 • Fuad Dibrani
  Fuad Dibrani

  Qe 12 vjet skam qen! Edhe 12 000 mi me pas ymer nuk vije si musafir! Ekam ndal rrugen sepse po me thojn i huaj, budall( sepse kqyrum me ble sende vetum per ju me fitu naj dinar), Dal ne Korz me uqmall ne gjuh dhe fis e jo mu tall kafiqa , sepse ne mergim shumica jetojn mbyllun pun e shpi vetum me ardhne vendlindje per mos me hup gjuh e fis. Por ncuk, ekam pa sa esht ora me koh. Budalla kur mend ska me mledh! Mos Harro nqofse nuk mundesh me ba naj send ne kosov as ne gurbet ske me ba. E nqofse bahesh edhe kral kur njeri ski mu ba! Mos e hupni Moralin, sepse esht idenietety yt dhe esht gjysma e fehs! Nuk u Qujt emni i Fehs Islam kot! Por u qujt emni i Fehs simbass veprat e Ibrahmit. Nuk u zgjedhen peofetat nga pasuria e tyre dhe as nga pamja jo! Por uzgjedhen nga Karakteri , Morali, lojaliteti dhe Generösiteti. Kto 4 fjal duhesh ti veshes.

 • New Life
  New Life

  du me ik nshpi 😭😭😭

 • diungy alisnr
  diungy alisnr

  Bravo na ke bo me qaj guri rend pushon ne vent te vet e vrtet shum 😢😢

  • dutoiu hour
   dutoiu hour

   Ne thellsi te ndjenjave njerzore!!! ❤🥺

 • Brita Brita
  Brita Brita

  Shum kenge e bukur Faliminderit shum.

 • aleksander mjeshtri
  aleksander mjeshtri

  16/3😭 🌹🥀

 • Tina Tina
  Tina Tina

  😢😢😢

  • diungy alisnr
   diungy alisnr

   Kush po e degjon kangen edhe po i shikon komentet like ❤👍

Il prossimo