Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )
03:02
2,956,471
FIFI OFFICIAL
Reddit
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )
🎧 Listen & Download👇🏼:
fanlink.to/FifiRemzieOsmaniLezet
Written by: FilloretaRaçi - Fifi
Prod.by : Apollo
Sax : VisShkodrani
Director : Fatlum Nerguti
Video: cinematic albania
ImageDirector : Miranda Dupi
Wig by : AjkuneProffesional
Fifi on insta : instagram.com/fifi.official.fr
Remzie Osmani on insta: instagram.com/remzie.osmani
Apollo on insta : instagram.com/apollo_producer
Cinematic on insta : instagram.com/cinematic.albania
Special thanks to :
Sara Event - frederika Arti martesor -
Fjolena - la petit flowers & Ers jewelry
#Fifi #RemzieOsmani @ONIMA

Commenti
 • Natash Bajrami
  Natash Bajrami

  Fjiritkeeku3ueueoeoe was a mir in south Korean national

 • Arben Palushi
  Arben Palushi

  Bravo suksese per klipin duet shum i mir

 • Melissa Dalip
  Melissa Dalip

  Edhe 💯

 • asgsiwins suqusgdhaus
  asgsiwins suqusgdhaus

  gezuar ditelindjen fifi edhe 100😃😃 te tjera

 • asgsiwins suqusgdhaus
  asgsiwins suqusgdhaus

  shum bukur fifi dhe remzie osmani sukse ne jet julumt goja jeni flori te dyja dhe beni kenge t bukura bravo 😃😃😃

 • Dona Bytyqi
  Dona Bytyqi

  Mmmy

 • Arenca Seferi
  Arenca Seferi

  Edhe 💯vite te tjera te lumtura FIFI❤❤❤❤

 • Samsung Samsung
  Samsung Samsung

  Elita 5

 • Ajla Aiden
  Ajla Aiden

  itsofts.info/auth/JB5e3ISFnvcep4WIkjpt6g.html?view_as=subscriber ju lutem subscribe,video per te vegjlit tuaj dhe me video fantastike se shpejti per tu argetuar femijet tuaj te mrekullueshem na ndiqni dhe abonohuni tek kanali yne 🥰👧🧒

 • Xy Pr
  Xy Pr

  Kombinim i mrekullueshem Rema&Fifi😍😍

 • Martin Molloti
  Martin Molloti

  Per me teper video nga shqiperia e bukur. Like &Subscribe 😉 Beautiful Albania 😊 itsofts.info/hd/video/tJCnsm2MZqinxGU

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.T

  Jeten e dojna prz fiks se na jem per merak 🇦🇱🇩🇪💎💋🧿💎

 • Tani Meta
  Tani Meta

  Dy yje

 • Tani Meta
  Tani Meta

  Dy mbreteresh Fifi dhe Remzia

 • Sahadete gashi
  Sahadete gashi

  Urime fifi remzie keng shum e bukur

 • Khalil Vlogs morocoIY
  Khalil Vlogs morocoIY

  N

 • sonila soni
  sonila soni

  Super kenge 👌

 • Altin Matera
  Altin Matera

  Jasha

 • Visi Dj
  Visi Dj

  itsofts.info/hd/video/koTRuY6CoM6zuH4 me jepni nje mendim per kete remix si ju duket flm

 • Valon Hasanaj
  Valon Hasanaj

  I love you fifi ❤

 • yanys vihcsarap
  yanys vihcsarap

  buna

 • Jetlir Rudi
  Jetlir Rudi

  😍😍😍😍😍❤❤😘♥

 • Servis Eli
  Servis Eli

  🤗💖💖

 • Miri_am Lani
  Miri_am Lani

  Jasha super like na me tmir Super hit 😎🤣🤣🤣🤣

 • Era Gashi
  Era Gashi

  Oj fifi mos u mundo me ja kalu Taynes

 • Mirela Mrishaj
  Mirela Mrishaj

  ❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Darya Alexandrova
  Darya Alexandrova

  Hello! I have a buisness proporsal for you. Can you tell me how I can connect with you?

  • BNT WE ARE THE BEST
   BNT WE ARE THE BEST

   Why

 • Paola Fusha
  Paola Fusha

  me te vertet kjo keng te ben te ndihesh mire

 • Besa Hoxha
  Besa Hoxha

  Jeni re dyja lezeti i muzikes popullore veriore. Urime dhe suksese me te medhaja!

  • Kimete AXHAMI
   Kimete AXHAMI

   Besa Hoxha vjkuhhb Djjju7p

 • Ilir Sogojeva
  Ilir Sogojeva

  te dua jam fansja jote fifi jam orgesa sogojeva jam 9 vjeq

 • Servis Eli
  Servis Eli

  😍😍😍😍

 • King Löwe
  King Löwe

  lezet je

 • perla Gold
  perla Gold

  Po besa per merak jeni e kendoni per merak. Keni lind per me kendu 💃🏻💃🏻💥💥🌹🌹🎤🎤

 • Cherry Strawberry
  Cherry Strawberry

  Super❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤩🤩🤩🤩🤩

 • O K
  O K

  Dy karaktere te ndryshme ne muzik te dyat te mira.

 • Tilaa Krusha
  Tilaa Krusha

  Nana ja dim lezzetin na kem lind per qefii....😚😚dyjavee

 • Tafa Defi
  Tafa Defi

  Na Na Na jadim varfërisë...

 • Bashkim Bllaca
  Bashkim Bllaca

  Kang shum perfekte 🇽🇰🇦🇱

 • Kristian Qafalia
  Kristian Qafalia

  Këngë e bukur urime...

 • Klaudio Memeti
  Klaudio Memeti

  Shum bukur ♡♡♡♡

 • Viktor Bushi
  Viktor Bushi

  Bravo Remzija kendon bukur Urime

 • ermelinda meta
  ermelinda meta

  m

 • Armand Nuraj
  Armand Nuraj

  Remzia xullum me shampanje...... Flake po nxjerr nga syte.... Sa po dallohet

 • Nikolic Debora
  Nikolic Debora

  Super 😜😅

 • Davide's World of Dance Sport
  Davide's World of Dance Sport

  Awesome Samba🔥

 • oiuet souiu
  oiuet souiu

  Urime Fifi datelindja e gzofsh zemer por me kete bashkepunim shum i mir edhe suksese ne te ardhmen ❤

 • miko foin
  miko foin

  Gezuar ditelindjen Fifi. Kenga eshte e mrekullueshme

 • Saban Duraki
  Saban Duraki

  Ju knoft zemra Fifi e Z.Osmani Bum e Hit

 • enjo elda eriona
  enjo elda eriona

  ❤❤❤❤💖💖💖Fifi 👏👏👏👏👏

  • miko foin
   miko foin

   I’ve been waiting for this video

 • Albania Portami via
  Albania Portami via

  As koronavirusi nuk pi o nal

 • ARMELA QUEEN
  ARMELA QUEEN

  ju qe po shkruani ne komente ju lutem 👏ateher e keni nje bravo nese ma beni sub se ua bej me Respekt

 • ARMELA QUEEN
  ARMELA QUEEN

  bama sub se ta baj e nese ma ben zoti ta bekoft familjen

  • misolou fout
   misolou fout

   Keq

 • doliio volay
  doliio volay

  Oh. zemer love lidaaaaa pucccc zemer dashurime gruanyllll

 • adison rea
  adison rea

  Remzie te lumt goja

 • adison rea
  adison rea

  Shume urime per ty fifi edhe 100 je nje kengetare shum e mir me fal qe ste urova pak me para ke nje ze shum qetesues bravo gjithashtu dhe Rezmien bravo je nje kengetare shum e mir Olsi Bylyku je shum shakagji 2 binjaket shum bukur Sukse klipi Edhe jeni artist te medhenj 😙❤❤💖

 • Elma Aliu
  Elma Aliu

  Urime Fifi ditëlindja i gzoft dhe shumë tjera! 💖

  • doliio volay
   doliio volay

   Remzija i paska dhi en to krejt

 • Studio ar
  Studio ar

  👏🏻👏🏻

 • Music Records
  Music Records

  itsofts.info/hd/video/xY7Hpaycir3ImZw

 • Besi Besi
  Besi Besi

  te dyja qihen nbyth

  • 》ILIRIDA《 》Mitro《
   》ILIRIDA《 》Mitro《

   Ti don me than qe qihesh n'bothe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • bourdon845
  bourdon845

  Jolies images

 • Behar Shallti
  Behar Shallti

  I love you fifi

 • Xhoana Talo
  Xhoana Talo

  Bravo fifi 😘😘

 • Blendi Blendi
  Blendi Blendi

  Keq

 • afutla qian
  afutla qian

  I’ve been waiting for this video

 • erl erl
  erl erl

  Urime Ditlindjen Fifi te uroj xhdo te mira ne jet Konga perfect me Remzien 🙋‍♀️🧿❤️❤️👍

 • ItsMateo
  ItsMateo

  [ REF. 2X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak [ FIFI & _REMZIE OSMANI_ ] Po du une me t'qullit sot Ta lom inatin, pse jo S'ka ligj qe s'kam me thy, no. S'guxon me kon monoton. Nates sonte leja Fajin , fajin nates sonte leja. Instikt kena gjeja me kon me ty une do e beja. _Si tham na e bojna dashnis i knojna_ _Na ket se lojna Jeten e dojna_ [ REF. 2X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak [ FIFI & _REMZIE OSMANI_ ] Damllaja, damllaja kur e prek a mo m'ra. Damllaja, damllaja kur e prek a mo m'ra. Ha!! Hajde dashni se nuk po t'gjejm Nxejma trupin krejt Se pa ty nuk po ja vlejka Per ty une shishen me fund e kthej Se ti the, ti the, ti the Je e jemja _Si tham na e bojna dashnis i knojna_ _Na ket se lojna Jeten e dojna_ [ REF. 4X ] Na, na, ja dime lezetin Na, na kemi lind per qefi Na jem, na jem per marak Na jem per marak

 • t 45
  t 45

  Si elizabeta marku nuk ka me bot ' kot se kot mundoheni

  • afutla qian
   afutla qian

   Apoju vje Lezet po

 • Behar Shallti
  Behar Shallti

  Kurre sta daj

  • Behar Shallti
   Behar Shallti

   Me falni se pahiri

 • Meli bajqinca
  Meli bajqinca

  Qashtu bre kendofshit gjithmon kshtu per lezeti nji Big like !.. se nakan pas tesh me do kenge dul lulije hini lulija hajradin pasha🙏👍💐🙋‍♀️💜💜🍾🎂

 • Beby kids
  Beby kids

  Help me like 😢😢😢😢

 • Day Light
  Day Light

  Remzija i paska dhi en to krejt

 • HJONIA BELUL
  HJONIA BELUL

  🔥🔥🔥Super

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela

  O imend keni lind per qefit ju .rahat pare pa mundim shetitje po ashtu eheng e dyzen.😏

 • Noel Bregaj
  Noel Bregaj

  Fifi je e madhe i love you💓💓❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💖💖💖

 • Kids Show
  Kids Show

  itsofts.info/hd/video/ymq5sH-Fo8nFl6Q subscribe ju lutem

 • Dafina Isufi
  Dafina Isufi

  Bravo ju kendoft zemra jeni me te mirat ju perqafoj 💋❤❤👍👍

  • bocoy noiu
   bocoy noiu

   Fifi te dua je si ëngjell 😇😍

 • Rovena korriku
  Rovena korriku

  💖💖🌹🌹😘😘

 • Xhevdet Qafleshi
  Xhevdet Qafleshi

  Ju ka hije dyave respekt

  • nieooj gotoy
   nieooj gotoy

   Shum mir

 • Fatmir Koloshi
  Fatmir Koloshi

  remzija dhe fifi 2 yje.❤❤

 • vladimir petriti
  vladimir petriti

  Fifi te duam shum💟💖💟💖

Il prossimo