Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)
03:28
23,023,275
Cricket Music
Reddit
Kthema Kohen, remix i kenges
Shyhrete Behluli Ende e dua
itsofts.info/hd/video/03jKw4t5gdPerH4
Melody & Lyrics: Ilir Berani
Video : Reverse
ONIMA - smarturl.it/ONIMA

infocricketmusic@gmail.com

Commenti
 • Sergio DYBELI
  Sergio DYBELI

  shum Kong e bukur

 • Dea-jona
  Dea-jona

  kthema kohen te lutem💔

 • shabi rexha
  shabi rexha

  Ta dhifsha bmw

 • shabi rexha
  shabi rexha

  Kenga me e mir ne bot

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku

  Kthema zot kthema koheeeen!

 • Ben Hasbegu
  Ben Hasbegu

  Kenga ime e preferuar ❤❤

 • elton_ beka01
  elton_ beka01

  Stu kthehet koha ma se ka ec

 • Amelja Dimo
  Amelja Dimo

  Kenge super!😁🤗🙂

 • bekri emini
  bekri emini

  me gon gjyshi me xhith zemer une pe kendoj kthema kohen

 • unlucky soul
  unlucky soul

  👶👶👶👶👶 me mungon i vogli im 💔💔💔💔

 • Duri Duri
  Duri Duri

  Muzika me e mire e shqiperis

 • Suela Tushe
  Suela Tushe

  Eshte nje keng qe ne cdo kohe do degjohet... 21..05..2020

 • Indira g47
  Indira g47

  Kommt hier jemand noch von tiktok?

 • Tani Tani
  Tani Tani

  2020 kush e degjon asnje ♥️

 • Jovan Murati
  Jovan Murati

  Kenge per te qar

 • مدينا كسترات
  مدينا كسترات

  Ne e planifikum t’ ardhmen bashk, tash e ardhmja osht ktu amo ti sje

 • Altin Cina
  Altin Cina

  Shumë e bukur kjo këngë

 • Αλντο Κε
  Αλντο Κε

  Keng e prekshme per nje njeri qe na mungon kaq shum

 • Bilall Bilalli
  Bilall Bilalli

  16.05.2020 like kush e degjon :D

 • Jemin Oka
  Jemin Oka

  Muzik super 😃😀

 • Rozarta Preci
  Rozarta Preci

  Indila

 • Servis Fred
  Servis Fred

  Vetem Fjala ZOT te mbush me fryme ...Bravooo super kenge 2020 ❤🙏🙏🙏

 • And The Salt Spreads
  And The Salt Spreads

  Duajini familjen a te afermit a tu. Koha jon ne kyt Toke eshte e shkurter kurr si dihet cmund te ndodhe Zoti ju bekoft 🙏🙏

 • Valdete Tusi
  Valdete Tusi

  Sa me mungon vajza im edhe pak bohet 3 vite pa te kisha dasht te kthehet koha 😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Anisa Selman
  Anisa Selman

  ❤️

 • Jetta Arifaj
  Jetta Arifaj

  14.05.2020👍🤩

 • Bardha Hyseni
  Bardha Hyseni

  Ja vlen per like

 • Arben Zefi
  Arben Zefi

  Sa bukur

 • {Đēvïł ğïřł}
  {Đēvïł ğïřł}

  sa do doja ta ktheja kohen pas😣💔

 • {Đēvïł ğïřł}
  {Đēvïł ğïřł}

  0% Sharje 0% gjera me qera 0% inate/xhelozi 1000% talent😄

 • Elvis Leka
  Elvis Leka

  Edhe mua me ka vdekur mami

 • Boralda Bora
  Boralda Bora

  ❤️❤️

 • Merjem Bushati
  Merjem Bushati

  Mua me pelqen shume kjo kenge.

  • Merjem Bushati
   Merjem Bushati

   Jam Emeli

 • kristo zvirina
  kristo zvirina

  Eshte shum prekse a sikur ta ketheja kohen dhe te perqafoja kusheririn tim qe ka ndrruar jete

 • ALESIO ALESIO
  ALESIO ALESIO

  ehhhh cfar kenge pa sharje 100 perqind talent e meriton 100000000 like ky kengtar...

 • Pashije Rexhepi
  Pashije Rexhepi

  shum bukur😎💙❤😍🥰

 • senin yedi ceddünü siken amca
  senin yedi ceddünü siken amca

  What a beautiful but sad song!! I love you albanian music and culture! Respect and love from Turkey 🇹🇷😘 ❤️❤️ 🇦🇱

 • Laurita M
  Laurita M

  😢😢😢

 • Antoneta Rrapi
  Antoneta Rrapi

  Fantastike kenga super star real artist the best one sa bukure fantastike romantike love this song!uroj mega hit urime per videoklipin e ri fantastike!🤗👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💫💫💫💫💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💖💖

 • Flori Tara Buna
  Flori Tara Buna

  😢😢😢😢😢

 • Enesa Mahmuti
  Enesa Mahmuti

  ❤❤

 • Shaban Selmani
  Shaban Selmani

  Kthema Kohen!

 • Ljatife Hamidi
  Ljatife Hamidi

  kjo keng ska bej me te vdekurit cka keni mar hugjum ket kenge e ka be shyhretja per dy qe jan dasht dhe jan nda e jan martu e don me kthy kohen me perqafu edhe niher se mi kthy kohen smujsh po me taku e perqafon gjalin,jo vdekurin

  • Anisa Wer
   Anisa Wer

   Asgjë të keqe nuk mendova, vetëm se njeriun kur e mer malli për dikėnd të vdekur, e asoacion vetëm me fjalėn kthema kohën, dhe muzikën që ësht fenomenale...fjalët tjera nuk I ndëgjon. Gjithsesi secili le ta ndjej dhimbjen në mėnyrën e vet. Fjalën meshavina se kuptoj , se jam gjysëm gjermane, gjysėm shqiptare. Më fal nëse të sqetsova. Klm.

  • Ljatife Hamidi
   Ljatife Hamidi

   @Anisa Wer degjoje kengen e shyhreteš niher filim thot ty je martuar un jam martuar,sesh keng qe simbolizon dashurin prindrore ka tjera keng per prinder plot mos beni tekset meshavina

  • Anisa Wer
   Anisa Wer

   Ljatife Hamidi Ti e ke shumë me të drejt, ideja e Shyhretës ishte për një dashuri të kaluar. Por kjo këngë vlen edhe për të vdekurit. Nëse babi më ka vdekur sot, dhe unë do të kisha mundësin ta kthej kohën para një viti kur babai im ishte gjallë, vetëm për ti thënë: se sa të dua, se nuk të kam harruar, nuk kam ndryshuar, dhe ta përqafoj vetëm dhe njëher. Dmth në dy këndvështrimet vlen kėnga, pika kryesore ësht në cilën gjendje shpirtërore gjendet njeriu; Malli për një të vdekur, apo malli për një të dashur të humbur.

 • Eli Sinani
  Eli Sinani

  ah sikur !!

 • Samsung A10
  Samsung A10

  Ooo zot kthe kohen sh 😥😥

 • Jana Shaba
  Jana Shaba

  Amazing

 • edi 123
  edi 123

  Duajeni njerzit qe ju duan se jeta iken shpejt dhe dehiron ti kthesh por me smund ti kesh 😥

 • Fati Fati
  Fati Fati

  te lumt goja

 • Fati Fati
  Fati Fati

  brovoooooooooooooo

 • Denis Oxa
  Denis Oxa

  je ni bo bajat me keto Like si Covid-19 phuaaa

  • Its Losuro
   Its Losuro

   ahahaha po vlla

 • Universale Durres
  Universale Durres

  O.. zot...sa.. bukur.kjo..kënga😘😘😘😘😘😘

 • Fati Fati
  Fati Fati

  me pel qen shu kjjo kenge🎉🎉🎉🎉🎉🎉

 • Noizy
  Noizy

  2020 ehh Karantina🔥🥺

 • Oreta Myftari
  Oreta Myftari

  sa shum gjera me kujton kjo kenge o zot kthema kohn e njer sa shum dua..

 • Agonis Rama
  Agonis Rama

  Kthema Kohën, sikur ishte 11 Muaj me pare kur doli kjo kenga dhe jo si eshte tani me kete pandemi! 🤨

 • Аксана Мукашова
  Аксана Мукашова

  Песни супер

 • eri hoxhaj
  eri hoxhaj

  O zott sa me mungon mami imm e doja me shume se jeten time

 • PRINCESHA EGLA
  PRINCESHA EGLA

  Sa super hit

 • Ermira Bejko
  Ermira Bejko

  Bravo .....jeni kengetare me talent te vecante ne ze ....bravo .

 • Artiola Saiti B B
  Artiola Saiti B B

  Super kenge o Cricket bravo te lumte Kthema Kohen shum kenge e mir eshte kjo

 • Elo Din
  Elo Din

  Kthema kohen 🙏

 • Ervin Porja
  Ervin Porja

  Super👌

 • Denada Tusha
  Denada Tusha

  A

 • Redi Dee Music
  Redi Dee Music

  itsofts.info/hd/video/05u0roenYazGknY ❤🙌

 • Hida Marevci
  Hida Marevci

  kangën e ka vjedh se te shyretja behluli e ka qet këngën ende e du

  • Pap Kodra
   Pap Kodra

   Nuk quhet vjedhje o njeri ,esht riproduksion e Kan Marr te drejten e autorit

 • Lila b
  Lila b

  👌👌

 • YUNG XIM
  YUNG XIM

  Më mungon ajo..💔

 • YUNG XIM
  YUNG XIM

  Më mungon ajo..💔

 • Vjosa Pangja
  Vjosa Pangja

  Koha nuk kthehet Veq ora Po 2 here ne vit 🌚🌝

 • Farr_ Music-Video
  Farr_ Music-Video

  Есть тут русских ? Закидываем Лайки ! Посмотрите у меня класнное видео с этим музыком .

 • Adesa Coniku
  Adesa Coniku

  Ehhhh, fjale shume te ndjera :'(

 • David Lulaj
  David Lulaj

  wow

 • Arben Alcani
  Arben Alcani

  "......."

 • Kejdi Merkuri
  Kejdi Merkuri

  2020 2020 2020

 • lule te vetmuara
  lule te vetmuara

  100% bkr

 • Ajvazi Lirije
  Ajvazi Lirije

  Shumm 😍

 • Adelajda Leka
  Adelajda Leka

  I kam mjaftuar 2 fjale dhe 1 melodi fantastike qe te na beh te qajm

 • Belma Beqiri
  Belma Beqiri

  Sikur ta kthej kohen dhe ta perqafoj njeher gjshin dajen dhe gjyshen time 😭😭😭❤❤😘

 • Agim Tahiri
  Agim Tahiri

  19.04.2020 Wiena 🇦🇹🇦🇱

 • Xhenifer Sulo
  Xhenifer Sulo

  💙💙

Il prossimo
BOHEME
3:21
50K
Abbracciami
3:35
795K