BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI
02:39
11,459,514
Reddit
Stream or Download now
👉 avd.lnk.to/PerNjeDashuri
Music produced by RZON
Written by Avni Qahili
Directed by Valon Aziri
Published by AVD Digital
Executive Producer: '96
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
96 on Instagram: instagram.com/96mgmt
Butrint on Instagram: instagram.com/Butrint_Official
Ermal on Instagram: instagram.com/Ermal.Fejzullahu
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

Commenti
 • Roberto Seraj
  Roberto Seraj

  Super

 • dollores 13
  dollores 13

  🙏❤️😢

 • Tarja Leda
  Tarja Leda

  Ti qe sot je me tjeter kend 💔💔💔😥

 • J.I.A.S
  J.I.A.S

  I love this song, it's my favourite

 • SIM 89
  SIM 89

  Dreqi ta hai ermal e ke zerin shum te bukur vashdo te besh video clipe me muzik te rea je ipa par si kengetar per mua je njeshi

 • Nimete Kacamaku
  Nimete Kacamaku

  Oo zot po i mir BUTRINTI❤🥰😘

 • Loredana Lifestyle
  Loredana Lifestyle

  Beje Subscribe nese je duke par komentet 🤗🤗🤗

 • Selma og Emir Zekiri
  Selma og Emir Zekiri

  Ju kisha lut nese kini mundsi me na bo subscribe. Kemi nevoj per mbeshtejen tuaj.

 • Leonita Iseni
  Leonita Iseni

  Hejj

 • asgsiwins suqusgdhaus
  asgsiwins suqusgdhaus

  amore butrint cje njeti te kenaq me kto kenget etua super

 • asgsiwins suqusgdhaus
  asgsiwins suqusgdhaus

  ju lumt djema keng super suksese ne jet jeni super kengtar dhe jeni yje dhe florijn😃😃😃😃😃😃😃😃😃 me pelqen edhe butrinti kur ri ne ate pozicjon ashtu 😃😃😃😃😃

 • Shefkije Hoti
  Shefkije Hoti

  Butrint imeri unë ju dua shum Butrint imeri she kida jeni më të mirët kida është e bukur to je I bukur kështu ju dua të dyve jeni Emra♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Petrit Koltraka
  Petrit Koltraka

  Muzik e bukur kjo si mendoni😉

 • Liri Sani
  Liri Sani

 • Batinca Batinca
  Batinca Batinca

  Keni zbukuruar qitetin tim shkupi ju don ermal dhe butrint

 • Kili Kolo
  Kili Kolo

  Hej beni sub tek ky kanal . Keni nje video me friv , fotoshop dhe nej video per te qeshur

 • Kili Kolo
  Kili Kolo

  Hej beni sub tek ky kanal . Keni nje video me friv , fotoshop dhe nej video per te qeshur

 • Zjarri Zjarri
  Zjarri Zjarri

  Te lumt trint❤❤❤❤❤❤

 • Edison Bajrami
  Edison Bajrami

  Shum e bukur . Si e para ...

 • Sinan Guda
  Sinan Guda

  Love butrint imeri😙😙

 • Jenny Selami
  Jenny Selami

  E adhurojjj❤❤🥰🥰🤗

 • Adelina Beqja
  Adelina Beqja

  Je me i miri

 • Adelina Beqja
  Adelina Beqja

  Jepi

 • Rolandi Shullazi
  Rolandi Shullazi

  Back in the best time 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Andi Xheka
  Andi Xheka

  O yll je o buntrin I Love ❤️ you

 • Jagooey
  Jagooey

  Why can't i find it on spotify anymore? 🥺

 • Jana Fejza
  Jana Fejza

  Iilu

 • Marilena Klaudia Çela
  Marilena Klaudia Çela

  Thjesht e mrekullueshme!😍😙💋❤

 • Bujar Balluku
  Bujar Balluku

  itsofts.info/hd/video/l524rKGHqNLXrYo

 • Entela Tusha
  Entela Tusha

  kush mendon se eshte kenga me fantastike like

 • Landi Agolli
  Landi Agolli

  Kjo eshte me e bukua nga te tera

 • Landi Agolli
  Landi Agolli

  Sa e bukur eshte shume kjo kenge

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra

  Ju lumt pra ermalit me shume

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra

  Bravo

 • Arbon Shala
  Arbon Shala

  Butrint të bua shim arboni♥️🌏🥇🥰🎊

 • Krasniqi Vezire
  Krasniqi Vezire

  0

 • Eriola Ndreu
  Eriola Ndreu

  Keng e pavdekshme 🥰🥰

 • Blerta Misimi
  Blerta Misimi

  Ermal je i mrekullueshëm! Butrint duhet mu rrit edhe pak😉😁! Ju përshëndes!

 • Muhamed Haziri
  Muhamed Haziri

  shume mire veq vazhdo

 • Tirana Tira a
  Tirana Tira a

  Urime kenga ka Dale shume bukur!😇

 • Ramadani Elduan
  Ramadani Elduan

  Per 90-tshat dihet ERMALI ESHT 1-sh a per kto fmit e 2000 Butrini 😂

 • Different Games
  Different Games

  Bëni pak subscrice kanalit tim ju lutem me duhen 1 mij subscrice

 • Arta Myftari
  Arta Myftari

  E bukur

 • Ramiz Gerdani
  Ramiz Gerdani

  Bravo. Ermal fejzudhau kenge e bukur

 • ENVER TURKOU
  ENVER TURKOU

  Jeni fanstastika te mrekullushem.

 • Zarife imeri Senadsafet123
  Zarife imeri Senadsafet123

  ❤️❤️❤️❤️👍👍👍

 • Nehat Kamberaj
  Nehat Kamberaj

  ERBLiN

 • Mej
  Mej

  This shows that the old Albanian songs are much better than the new ones.

 • Klajda Goxhazi
  Klajda Goxhazi

  Bravo

 • Mira Pula
  Mira Pula

  Butrint dhe Ermal te uroj sa me shume sukses dhe sa me shume keng te bukra te nxjerrni🙋😘😘😘💞💞💞

 • ina ina
  ina ina

  🔥🔥🙈😍

 • Elsa Harizaj
  Elsa Harizaj

  Jeni te mrekullushum

 • Loris Tafaleci
  Loris Tafaleci

  KUSH E BON LIKE PER TY I LUMTE ATI OSE ASAJ

 • AURON PLAY
  AURON PLAY

  ☺☺☺

 • AURON PLAY
  AURON PLAY

  BUTRINT i meri❤❤❤

 • Ruhina Veseli
  Ruhina Veseli

  Brvoo buntrint like e ke prej neve

 • Orjola Lazaj
  Orjola Lazaj

  Kot fsre

 • Hajrie Shala
  Hajrie Shala

  BRAVO BUTRINT SE SHUMË POM PËLQEN KËNGA

 • Mira Shota
  Mira Shota

  Shum kenge e bukur bravo suksese 👏

 • Florenc Hoxha
  Florenc Hoxha

  Kush e pelqen Butrint Imerin Like

  • Florenc Hoxha
   Florenc Hoxha

   😍😘

 • qemal hysa
  qemal hysa

  Teksti “pse me Ben te vuaj un dhe te shkriem per nje dashuri dhe tlutem dhe tlutem per ty , pse me Ben me lot ne Sy ndonese lotet nuk i meritoj kto netet e gjata Si Ti kalojj Refreni ti qe sot je me tjeter kend dhe shum embel ti i i buzeqesh gjersa une pas teje dua dhe sdua te pres per nje dashuri. A e harrove ket dashni tash cdo Nat mke bo me pi ti lakmove pasuni ni ni ooo shum shpejt jeten e dashte von o tash me kthy ca pate zemra akull sdo ma falje ma falje netet e gjata tash ku mbeten ndjenjat tona krejt u treten a ki ma dashni spo du me pi Se per ty sdu me ni jo ne jeten tem mo vend nuk ki Refreni ti qe sot je me tjeter kend dhe shum embel ti ii buzeqesh gjersa Un pas teje dua dhe zdua vdes per nje dashuri ti qe sot je me tjeter kend dhe shum embel ti po I buzeqesh gjersa Un pas teje dua dhe sdua vdes per nje dashuri 🥰

  • Sandri Love
   Sandri Love

   Shume kenge e bukur ju pergezoj.

  • Maria Deda
   Maria Deda

   Pamela pjetri

  • Maria Deda
   Maria Deda

   ♥️♥️

  • Maria Deda
   Maria Deda

   😂

  • Maria Deda
   Maria Deda

   G O

 • Merita Beqiri
  Merita Beqiri

  💖💖💖💖💖

 • qemal hysa
  qemal hysa

  My favourite song from Albania

 • Jelida Bajrami
  Jelida Bajrami

  Butrit imeri💙💙💙💚

 • BESS production
  BESS production

  E pavdekshme kjo kenge👍 Like kush eshte dakord😉

 • Alejaaa Benart
  Alejaaa Benart

  Trinti qit naj muzic me emrin lume dhe në agip

  • Alejaaa Benart
   Alejaaa Benart

   Dhe nagip

 • Safete Gashi
  Safete Gashi

  Keni nje zè te mrekullushem veq vazhdoni jeni mè tè miret te dy sa mir qe qdo fjal qe thoni kuptohet jo si shum tjera qe e degjon kèngèn e skupton asgjè

 • Lili Aldedja
  Lili Aldedja

  Bravo

 • Zarife imeri Senadsafet123
  Zarife imeri Senadsafet123

  👍👍👍👍👍💖💖💖👍👍❤❤❤❤👍👍👍👍👍❤

 • Xheni Mana
  Xheni Mana

  2 0 2 0😍😍😍

 • Lina ina B
  Lina ina B

  Te du butrint ❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋

 • Valintin Mamli
  Valintin Mamli

  Bravo

 • Melanie Beqiraj
  Melanie Beqiraj

  Bra

 • Visi Dj
  Visi Dj

  itsofts.info/hd/video/koTRuY6CoM6zuH4

 • Flora Gjonaj
  Flora Gjonaj

  H

 • Learta Dugolli
  Learta Dugolli

  Wowww It's so beautiful song!!!

 • Qlirim Krasniqi
  Qlirim Krasniqi

  Butrinti te lumt😉💋

 • Dion Bytyqi
  Dion Bytyqi

  Butitall

 • Erind Hidri
  Erind Hidri

  👑

 • Maria Alicka
  Maria Alicka

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Il prossimo
OPPS
3:15
392K
Fifi - Qaj
02:54
5M