Arjan Korkaj - Kenga nuk vdes kurre
05:14
698,667
Reddit
Teksti : Jorgo PAPINGJI
```````````````````````````````````
Muzika & Orkestrimi Klodian Qafoku
````````````````````````````````````````````````````
KENGA DO NA SHUAJ MALLIN, DJEMTE PRAPE DO NA VIJNE
DHE TE VDEKURIT I NGJALLIM, TE KENDOJM BASHKE ME RININE
Ce mora majan e kenges, I qendisa melodine
Te me dredh telat e zemres, E'dhe un t'ijap rinine
E'gjith bota le ta dije, Kete kenge se kam per vete
Por e'kam per shoqerine, T'akendojm neper sebepe
REFREN
Kenges borxh te gjith i mbesim, Lum ai qe ve nje gure
Njerzit lindin edhe vdesin, Vetem kenga nuk vdes kurre
Moj polifoni e rradhe, Qe te paret ma kan lene
Ate qe s'ta thash me fjale, Sonte do ta them me kenge
Neper dasma e sebepe, Ne te mira e gezime
Kudo shkoj e kudo vete, Aty esht dhe kenga ime
REFREN
```````````````````````````````````````````````````````````````````````

Mora dasmat e te rinjve, Kudo shkova me ben vende
Mora lodrat e te rinjve, Dhe me to bera nje kenge
Ne c.do vend Shqiptar sa ini, Kete keng kur ta degjoni
Bashk me guret e ksaj toke, Nipave t'ua trashegoni.

Commenti
 • altin aliraj
  altin aliraj

  Sa here degjojme kete kenge te bukure arjan kokaj te lumte goja bravo zjarrre 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏

 • altin aliraj
  altin aliraj

  Brvo arjan kokaj me kenge te bukura te lumte goja bilbili shqiperise 👌👌👌👌🎤🎤🎤🎤🎤🎤

 • Marsel Selami
  Marsel Selami

  Bravo per te gjitha kenget respekte

 • Florian Muka
  Florian Muka

  Kenga nuk vdes kurr Arjan korraka je i mall

 • Jimmy K
  Jimmy K

  Arjan i embel si gjithmon

 • agron hani
  agron hani

  talenti mbetet gjithmone talent nga greqia ne shqiperi tani ne amerike edhe atje do na beje krenar

 • Tasia topalli
  Tasia topalli

  👍👍🙏🙏

 • Ceku Ceku
  Ceku Ceku

  Alban hoxhaj

 • altin aliraj
  altin aliraj

  arajn koka super kenge e bukre bravo jeni ju na bani gjalle me kenge njeriu vdese kenga nuke vdese kurre bravo bilbili shqiperise🔥🔥👏👏👏🌹

 • altin aliraj
  altin aliraj

  bravo arjan kokaj respekte 👍

 • altin aliraj
  altin aliraj

  po degjuar kete kenke eshte kengetare i shkelqyer bravo respekte 👏👏👏👏👏👏

 • Bernadette Hoste
  Bernadette Hoste

  O te kendofte shpirti ❤️❤️❤️❤️

 • Mondi Velcani
  Mondi Velcani

  Njerzit lindin e vdesin por kenga svdese kurre. Te lumt o bilbil. ❤❤❤👋👋👋

 • Mondi Velcani
  Mondi Velcani

  Njerzit lindin e vdesin por kenga svdese kurre. Te lumt o bilbil. ❤❤❤👋👋👋

 • Lulzim Musaku
  Lulzim Musaku

  Brava Arjan .je njesh .suksede

  • Lulzim Musaku
   Lulzim Musaku

   Bravo

 • Edlira Sula
  Edlira Sula

  Shum bukur

 • Eugenio Cavalaro
  Eugenio Cavalaro

  bravo o velciot sukse t m tejshm

 • Sadete Mezko
  Sadete Mezko

  Pershendetje Arjan nga Italia respekt

 • IDont Know
  IDont Know

  Hajde oarjan korkaj dukesh qeje njedjalei ritur nemale te kane lezet kenget dhevallet oflori telumte goja ambasadori ikengve tejugut

 • IDont Know
  IDont Know

  Hajde kenge hajde sa lezet ka ne dhe te huaj duke e degjuar eduke pire kafe bravo arjan telumte ajo goje oflori

 • IDont Know
  IDont Know

  Sahere edegjoi flori aq shume me pelqen respekte pa fundtekendofte zemra

 • IDont Know
  IDont Know

  Telumte ajo goje oflori na kenaqe zemren ketu nedhe te huaj

 • IDont Know
  IDont Know

  Ku je ogjigand nje artist siti imungonte perles te jugut hallallmekete zekaq te embel qengrite dhete vdekurit nga vari bravo obirbil ijugut perti nuk ka vdekje kure hallall epace more djale kenge egezime tedhefte zoti nefamiljen tende

 • IDont Know
  IDont Know

  Respekte pa fund athina tu befte dita njemije oflormos vdeksh kure

 • IDont Know
  IDont Know

  Hallallqumshin enenesmeketo keng kaq tebukura emekete zebrilantoarjan tu befte dita njemije odjale sena ihoqe te gjitha streset ketu nekurbete

 • Risilda Ida
  Risilda Ida

  Te lumte goja Arjan Korkaj shume e bukur kenga🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

 • Aferdita Cupa
  Aferdita Cupa

  Me pelwejn keget e Arjanit

 • anna fousha
  anna fousha

  super kenge..

 • Klevis Llupo
  Klevis Llupo

  Eh malli ben te veten , mos pi mall tkeq

 • Angelo 33 Piu 33
  Angelo 33 Piu 33

  Shko Bej shurren o shok se per kete je ti vetem kengetar nuk je

 • Gabrieli Muesi
  Gabrieli Muesi

  Shumë e bukur një bravo të madhe

 • Ιωαννης
  Ιωαννης

  Shume e bukur na kishe munguar shume Arjan je njesh ...🌹🇦🇱🌹❤️🇦🇱

 • Enkeleda Kasimi
  Enkeleda Kasimi

  Kèng e hare ne cdo shtepi.

 • Great Guy
  Great Guy

  Shume shume bukur

 • Romarjo Hyska
  Romarjo Hyska

  O zot sa me plq kjo keng ..bravo Arian Korkaj

 • Έλενα Ελενα
  Έλενα Ελενα

  Shum keng e bukur bravo suksese 👏👏

 • elidon balilaj
  elidon balilaj

  Esht bir i rritur ne male i ka lezet kenga dhe vallia

 • Lulieta Kapo
  Lulieta Kapo

  Suksese bravo je artist

 • Marjol Lamaj
  Marjol Lamaj

  SA her e degjoj aq me shume me pelqen Respekte

 • Fato Veliu
  Fato Veliu

  Ske cil te vecosh te gjitha kenget shum te bukura bravoooooo me respekt fatma rrogozhine

 • Bona Braho
  Bona Braho

  Rrofsh e cun per kete ze te mrekullueshem qe ke na kenaqe

  • Ilir Musai
   Ilir Musai

   Fiksimi im

 • jurgen gjonca
  jurgen gjonca

  Shum bukure

 • Rovena Kajo
  Rovena Kajo

  sh e bukur

 • balla keta
  balla keta

  bravo na kenaqni me kto kenge kaq te bukura urime

  • Dja Boraka
   Dja Boraka

   Shum shum bukur teksti dhe interpretimi komlimenta

 • Rexhino Dalipaj
  Rexhino Dalipaj

  Kengetari me imir ne shqiperi bravo

 • Klajdi Zaja
  Klajdi Zaja

  Klajdi Zaka

 • Edvjon Arapi
  Edvjon Arapi

  shume kenge e bukur

 • Adm website
  Adm website

  super

  • Saimir Alushi
   Saimir Alushi

   Adm website 👍👏👏👏👏👏👏

  • Lulzim Musaku
   Lulzim Musaku

   Bravo Arjan .Na kenaqe me kete kenge .Suksese

Il prossimo